سوریا هوم به عنوان یک شرکت پیشرو و دانش‌محور در حوزهٔ فناوری اشعهٔ UV شناخته می‌شود. ما به دنبال این هستیم که محیطی تمیز و عاری از باکتری، ویروس و میکروب را برای مردم سراسر جهان به ارمغان آوریم. سوریا هوم تولید انبوه محصولات ضدعفونی کننده با نور UV برای مصارف گوناگون خانگی، کلینیکی و صنعتی را در برنامهٔ خود دارد. برای دستیابی به این هدف تیمی متشکل از متخصصان و محققین با همکاری آزمایشگاه‌های پیشرفتهٔ اروپا به دنبال تحقیق، توسعه و ایده‌پردازی‌های ابتکاری برای تولید دستگاه‌های هوشمند و کاربردی هستند. ما خود را موظف به تولید محصولات با کیفیت و مطابق استانداردهای جهانی می‌دانیم و توانستیم موفق به دریافت گواهی‌های بهداشت از سازمان‌های مطرح جهان مانند TUV, RoHS, FDA, FC, CE برای محصولات خود شویم.
دریافت گواهی‌های معتبر از سازمان‌های جهانی به مشتریان ما این اعتماد را می‌دهد که محصولی ایمن و سودمند را خریداری می‌نمایند. و این یکی از موارد مهمی است که ما را از دیگر برندهای مرتبط متمایز می‌کند. برند سوریا در کشور آلمان به ثبت رسمی رسیده است و نمایندگان مختلفی در سراسر جهان دارد. ما به عنوان نماینده رسمی سوریا هوم در ایران در حال فعالیت هستیم.

معنای نام سوریا چیست؟


سوریا در زبان سانسکریت به معنای خورشید است. سوریا در فرهنگ هند یکی از الهه‌های مورد احترام به شمار می‌رود. از آن‌جایی که خورشید به عنوان سرچشمهٔ طبیعی اشعهٔ UV شناخته می‌شود، و محصولات ما روی ضدعفونی با نور اولترا ویولت تمرکز دارند این نام برای برند انتخاب شده است.